Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony E. Xperia x8 alakzatzárat...

Sony E. Xperia x8 alakzatzárat túl sokszor próbálkoztam unalomból csesztettem segít valaki?

Figyelt kérdés
és csak google acuntal vagy a kérdésre helyes válasszal tudom feloldani de azt nem tudom mert csak valami hülyeséget bepötyögtem. A google acunntal meg az a baj hogy a wifim ki van kapcsolva és így hiába írom be nem fogadja el. SŰRGŐS lenne mert nem tudom használni a telómat HELP
2012. dec. 5. 14:10
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:

Cumi... Minden adatodat el fogod veszíteni...


[link]


Innen csináld meg a FLASH részt. Új szoftver mint amikor megvetted...

2012. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ide regisztálni kell? Mert nem engedi megnézni:S

nemtudnád kimásolni?

2012. dec. 5. 15:08
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Nem mert képpel is illusztrálva van stb. Telóval bonyolult lenne....

de a regisztrálás nem bonyolult dolog és jó lesz még a későbbiekben. Rengeteg okos dolog van aaz oldalon

2012. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja értem köszönöm szépem :)

csak még nem jött meg az-email megerősítés:S és sűrgösen telefonálnom kellene :S

2012. dec. 5. 15:17
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
De a telószámok veszni fognak... Kivéve ha régebb exportáltad a memkártyára vagy szinkronizáltad. Ja de hiába szinkronizáltad ha nem tudod a google accountodat...
2012. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a google acuntomat tudnám csak mivel a wifi ki volt kapcsolva nem tudom megadni a felhaszálónevet és jelszót:S
2012. dec. 5. 15:25
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

akkor ha szinkronálva volt és újra megadod akkor visszadobja a aszámokat a telókönyvbe.

pontos, gyors leírás PM-be ment

2012. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!