Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade III telefont vennék!...

ZTE Blade III telefont vennék!? A többi lent.

Figyelt kérdés

Most láttam, hogy a Telenornál kártyásan csak 28 ezer ft! Ez lenne az első okostelefonom. eddig azért nem vettem ilyet mert baromi drágák voltak még 2-3 éve az ilyen telefonok. nekem meg nincs 80-100 ezrem telefonra, de ez jónak tűnik.

szóval a Facebook-ot tudom majd rajta használni ha nem kötök mobilnetet? vagy csak wifin keresztül tudom használni? letölteni facebook-ot honnan lehet? És az AGPS és a GPRS mit jelent? net nélkül ingyenesen tudok majd navigációs programot használni??



2012. dec. 5. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most is 100 felett vannak a jók, de egy Blade iii is használható. Facebookhoz net kell mindenképp. AGPS az az, hogyha van net a telón, akkor az adótornyok pozícióját használva a GPS gyorsabban poziionál. GPRS 90-es évek végi technika, csomagkapcsolt adatforgalmat tesz lehetővé. HSDPA van már a városok nagy részén, azt fogja használni a telefon, GPRS-t inkább csak települések közt, ugyanis az sokkal lassabb (kb százada). Ezzel ( [link] tudsz net nélkül is navigálni.
2012. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néz egy okostelefon nem azt jelenti hogy ingyen van a net,gépen is ingyen netezel?

wifivel tudsz ingyen netezni otthon vagy pár helyen a városban,nálunk a kisvárosban a városházánál van nyilvános wifi ott ingyenes ha bekapcsolód de ha simán netezel fogy az adatrforgalmad vagy meg a számládról a pénz,az útobbi többe kerül,köss rá netet a telefonra az az 500Ft nem fog a falhoz baszni és facebookon még képeket is fogsz látni meg minden meg oda mehetsz fel ahova akarsz

2012. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
légyszi akinek van ilyen telefonja és tudja is használni az írjon privit és bejelölöm facebook-on mert sok kérdésem lenne! nagyon béna vagyok nem értek ehhez a telefonhoz....
2012. dec. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!