Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok hívni a...

Miért nem tudok hívni a Telenoros SIM Kártyámmal?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy vettem 2-héttel ez előtt egy Telenor R240-Es készüléket amihez kaptam egy Praktikum ász Expressz kártyát... Azt aktiváltuk az nap de 5-nap után kaptunk egy Előfizetéses szerződéses csekket amin volt határ idő mert volt rajta valamilyen érvényesítő kód.. De én már aktiváltam az nap mikor megvettem a telót... És mivel nem nagyon értettem ezt az érvényesítő dolgot a szerződésben így nem érvényesítettem.. A Kártyáról nem beszéltem le a 40FT lebeszélhetőséget semmilyen Internetes csomag nincs a kártyán mert akkor tudnák róla és ennek ellenére sem tudok hívni valamint SMS-T küldeni mert mikor szeretnék hívni folyton az Aktív Hang aza az ügyfél szolgáltató jön mindig be... Ez miért van és mit tudnák ebben az esetben csinálni? Viszont aszt tapasztaltam hogy üzenetet tudnak nekem küldeni de én se hívni nem tudok és se üzenetet küldeni... Az újra aktiválást sem tudom újra megcsinálni mert akkor meg mondja hogy ez a menü pont nem elérhető... HELP!! A Segítségeteket előre is köszönöm...

#Telenor #Hívni nem tudok
2012. dec. 6. 13:20
 1/3 A kérdező kommentje:
El írtam 400FT Lebeszélhetőséget SORRY
2012. dec. 6. 13:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Felhívod az ügyfélszolgát és meg lesz oldva a problémád.
2012. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felhhívod az ügyfélszolgálatot, és bemondod nekik a levélben kapott kódot, vagy bemész egy telenor ügyfélszolgálatra, és igazolod magadat, és a kártyát.
2012. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!