Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek...

Milyen mobiltelefont vegyek magamnak karácsonyra? A mostanim már szó szerint haldoklik! Lent kifejtem bővebben!

Figyelt kérdés

Telenor kártyás csomagban vásárolnék, alternatívákat írok, véleményeket szeretnék, hogy melyiket érdemes/nem érdemes, vagy esetleg van-e hasonló áron jobb telefon a Telenor kínálatában az általam leírtaktól szerintetek?


Huawei Ascend Y200 (19 990 Ft) - Ez most kicsit sok lenne nekem érte, de nagyon szimpatikus a vélemények alapján is.


Telenor One Touch C/Alcatel OT-985 (14 990 Ft) - ez nagyon biztató ár, csak nem hallok jókat a márkáról sajnos, egyébként nálam befutó lenne abszolút.


Samsung S5610 (12 990 Ft) - Vagy maradjak esetleg egy hagyományos mobilnál? Árához mérten kitűnőnek tűnik anyaghasználat és kamera szempontjából is.


Véleményeket, tippeket szeretnék! Köszönöm! (Egyébként volt már nagyon drága Androidom is, és nagyon olcsó alap telefonom is, ez nem feltétlenül mérvadó most, hogy Android vagy sem...) Köszönöm!



2012. dec. 6. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egy havi telefonszamla arat dobd meg hozza, es 28ert a zte blade III messze a legjobb ar erteku telefon :)
2012. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!