Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom bekapcsolni...

Miért nem tudom bekapcsolni az Iphone 4-emet?

Figyelt kérdés
nincs lemerülve meg semmi ilyesmi hanem azt vettem észre, hogy egyszerre csak ki van kapcsolva és bármennyire is próbálkozom nem tudom bekapcsolni... Most mit csináljak?

2012. dec. 6. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe!
2012. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okes de mi lehet a baja?
2012. dec. 6. 15:17
 3/5 A kérdező kommentje:
naa sikerült de úgy hogy másodszorra megint hosszasan nyomtam a home gombot meg a bekapcsoló gombot
2012. dec. 6. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

A bekapcsoló gombra viszonylag azonnal megjelenik az alma.

Utána viszonylag várni kell, amíg betöltődik.

ha utána "kikapcsolni látszik" az esetleg a védelem az akkura, de ennek ideje állítható, alapban 1 perc.

Ilyenkor a gomb megnyomására csak feloldást kér.

Ha valami mégsem megy, akkor számítógéphez kapcsolva, a gépre telepített iTunesből kérhető visszatöltés, amely az esetleges hibákat kijavítja. Ez lehet hosszú idő is. Amit tennék, hogy kérdésemet a szolgáltatónak tenném fel elsőként telefonon.

2012. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rossz a power gomb akkor előbb-utóbb úgyis szervízbe kell majd vinni.

Jobb azelőtt mielőtt totál tönkremegy.

2012. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!