Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend Y200 vagy...

Huawei ascend Y200 vagy telenor one touch C?

Figyelt kérdés
Nálam van már mind2 telefon, csak nem tudom melyiket tartsam meg. :)

2012. dec. 6. 15:24
 1/5 anonim válasza:
Én pedig most fogok vásárolni és képzeld, pont a kettő között variálok magamban. :/ :D Telenor kártyás csomagban a Huawei 20 ezer ft, az Alcatel 15 ezer. - Ezért inkább az Alcatel érdekelne. Tudnál róla véleményt írni? Szokott e lefagyni, esetleg a külső ház strapabíró-e a maga kategóriájában? Egyébként talán én a Huawei-t tartanám meg a helyedben, több jót hallani róla. De ennyi pénzért engem az Alcatel jobban érdekel jelen állás szerint!
2012. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Huawei
2012. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még teljesen újak a telefonok, és nem kapcsoltam be őket :) Mert a másik akkor egy másik családtagomé lesz. De szerintem a Huaweit választom mert fórumokon inkább azt ajánlták. Viszont a one touch-ban meg tetszik, hogy vakus a kamera... Méretre ugyanakkora, a touch kicsit nehezebb ami azért tetszik mert "mintha lenne benne több anyag" érzés.. :D
2012. dec. 6. 15:55
 4/5 anonim válasza:
Igen, ez pont így van. Picikét nehezebb telefonok nekem is jobban bejönnek, mint a "zsebkendők". :)
2012. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na azért volt olyan könnyű a Huawei mert nem volt benne az aksi.... nagyon jól néz ki, ezt választottam :)
2012. dec. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!