Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni a telefonoma...

Megéri lecserélni a telefonomat egy másik telefonra?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom 1 Vodafone 858 smart és nézelődtem új teló után a Samsung galaxy s3 clone a kiszemelt teló azt szeretném kérdezni hogy megéri e lecserélni?

elsősorban tapasztalatokat és véleményeket várok a telóról!

a válaszokat előre is köszönöm! :)



2012. dec. 6. 15:41
 1/7 anonim válasza:
Klón telefont semmi képpen ne vegyél! Kínai, olcsó, rossz és nevetséges koppintások mind. Több bajod lenne vele, mint amennyi örömöd. Inkább vegyél "eredeti" márkát, de abból olcsóbbat. Alcatel OT985, Huawei Ascend Y200, vagy bármi mást, ha olcsóbbat akarsz és jót! Egyébként a Te dolgod, de ha engem fenyegetnének se ajánlanék klón készülékeket senkinek sem! Ha egy kicsit is komolyan gondolod a mobilozást, akkor fogadd meg amit írok.
2012. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok kössz a választ :)
2012. dec. 6. 17:10
 3/7 A kérdező kommentje:
az 1-ik osztálytársamnak s2 klon-ja van és már fél éve megvan neki nem is lassu meg nem is romlott még el és szereti is :D
2012. dec. 6. 17:12
 4/7 anonim válasza:
Felőlem nyugodtan vásárolhatsz klónt, de én nem tudom ajánlani senkinek! :)
2012. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se vennék olcsó kínai klónt.. Mennyit szánsz a telefonra?
2012. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
inkább én se veszem meg és kb 25-27 ezret szánnék rá
2012. dec. 6. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ipad mini klónom van, csak amit itt Magyarországon forgalmaznak (Alcor Zest Q813i) és abszolút megvagyok vele elégedve :) Ajánlom, hogy előtte próbáld ki :)
2013. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!