Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilhálózat engedélyezése...

Mobilhálózat engedélyezése Anrdoid 4. o-án?

Figyelt kérdés
Ha hívni szeretnék azt írja ki, hogy a mobilhálózat nem érhető el. Hogy tudom engedélyezni?

2012. dec. 6. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a repülő módot.
2012. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs bekapcsolva a repülőgépes üzemmód, azt megnéztem. Csak új a teló, és még nem tudom beüzemelni. Ha minden kötél szakad, akkor holnap beviszem a Telenorhoz.
2012. dec. 6. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a SIM is új, akkor talán aktiváld a Telenor weboldalán.
2012. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Új az is, hol tudom megtenni az aktiválást?
2012. dec. 6. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez az aktiválás Expressz csomaghoz való, nekem pedig Praktikum + Net van, szóval tuti valami androidos beállítás lesz. A telenor oldalán ezt írják: {Menü} > Beállítások > Mobilhálózat melletti ikon > ON

De az a gond, hogy én közvetlen mobilhálózat melletti ikont nem látok.

2012. dec. 6. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Praktikum és az Expressz ugyanúgy prepaid kártyát jelent és aktiválni kell.
2012. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, és utána jelentettem ki. Mindegy, ma bemegyek a Telenorba, ott biztos megoldják. Ha meg a telefon rossz úgy is kicserélik azonnal, mert 3 napon belül van.
2012. dec. 7. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!