Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SE k700i telefonom gyakran...

A SE k700i telefonom gyakran kitörli az elmentett telefonszámokat. Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés
Vodás szoftver van rajta.
2009. aug. 19. 21:16
 1/5 anonim válasza:
szoftverfrissítés szerintem az egyetlen járható út :S
2009. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is se k700im (kiütetett tmobilos) volt és nem mentette el a számokat mint neked de még a hiváslistába se rakott be semmit se hogy hivtak vagy hogy én hivtam volna aztán egyik este kicsit berugva cigizés közben kizugott a 6ikrol és vége lett :DDD

de amugy a szoftverfissités tényleg segíthet!

2009. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy egy szoftverfrissítés kell majd,csak az a baj h.nincs hozzá kábelem,és ez a teló nem ér annyit,hogy vegyek neki egyet.Bár ha nem túl drága esetleg.Nem tudjátok kb mennyi lehet egy kábel hozzá?
2009. aug. 19. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a K700-asom.
2009. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Sajnos Sony Ericsonok egyre több szériája szofverhibás.


A problémádra megoldás lehet, hogy a rögtön SIM-kártyára mented a telefonszámokat, illetve a telefonmemóriából azonnal a SIM-re másolod az mit éppen elmentettél.


Remélem tudtam segíteni.

2009. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!