Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Beragadt a telóm...

Mit tegyek? Beragadt a telóm képernyőzár gombja?

Figyelt kérdés
SE Xperia Mini-m van és véletlenül leejtettem és olyan szerencsétlenül esett hogy beragadt a képernyőzár billenytű a tetején és ahogy hozzáérek már kapcsol be vagy ki a képernyője van mikor magától bekapcsol.Be van ragadva.Ha leszedem a hátulját fogpiszkálóval ha benyúlok a gomb alá akkor jó de nem tarthatom úgy mit tudnék csinálni?Szervízbe csak végső esetben vinném.

2012. dec. 6. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva sajnos ezzel a linkkel nem mentem semmire előszöris angol, másodszor ez az xperia s-re vonatkozik és nem xperia mini-re, harmadszor meg itt nincs szó a képernyőzár gomb-ról.Kérdésem továbbra is fennáll, várom válaszokat,Sűrgős lenne, köszi.
2012. dec. 7. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra próbáltam célozni, hogy szét kell kapni, lehet szerencséd lesz és csak a gombot kell helyrerakni. Keress rá így pl youtube-on: xperia mini disassembly .
2012. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont még garancia alatt van, tudtom szerint ha én most a 0 szakértelmemmel állnék hozzá szétkapni a garancia ugrik.Vagy hogy is van?
2012. dec. 7. 15:49
 5/5 ricsi13 válasza:
szedd szét nyugodtan, semmi baja nem lehet attól ha szétszeded.Szedd le a hátlapot, utána látni fogod hogy fogják még pici csavarok.Azokat csavarozd ki és szedd le a műanyag részt (ez elég vékony vigyázz hogy el ne törd) valami vékony fémmel piszkálj alá úgy könnyebb leszedni ezt a részt.Ez után csak az alaplap lesz ott.Ott látni fogod a gombot és helyre tudod rakni értelem szerűen.
2016. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!