Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995 telefont...

Alcatel ot 995 telefont Samsung töltővel töltöm?

Figyelt kérdés
az nagy gond? Galaxy mini töltővel töltöm az alcatel ot 995öm halottam olyanokat hogy felrobbanhat az aksi hogyha másik töltővel töltöm ez igaz?
2012. dec. 7. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.Ezek a töltők 5 voltot adnak le.A töltőáram erőssége változó a különböző modelleknél.A mini töltője valószínűleg kisebb áramot ad le, ezért tovább tart a feltöltés.
2012. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:

Dehogyis. Nyomjadcsak! Gondolom akkora különbség nincs a 2 akksi között. Nem autóakksitöltővel töltöd...


én eddig töltöttem az x10 mini pro-t (talán ennek a legkisebb teljesítményű a töltője) samsung g gio, nokia, no name töltőkkel és semmi baja sincs

2012. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen gyors válaszaitokat
2012. dec. 7. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a 2 töltő paraméterei megegyeznek akkor nem lehet baj. Én 5 éves nokia töltővel töltöm a nokia c5-03 as készülékemet és semmi baja nincs ugyanúgy bírja mint eddig. Persze itthon a gyárit használom de a munkahelyemre azért nem viszem be.
2012. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ha robbani készülne akkor melegedni az aksi nem?
2012. dec. 7. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Töltéskor mindig melegszik az aksi.Ne fossál már annyira :D
2012. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy akkor melegszik, de akkor mégszokatlanabbúl melegszik már égető és leégetné elöször a hátlapot nem? Nem fosok... rajta van fél - 1 órája már csak érdeklődök
2012. dec. 7. 12:59
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:
Ez már androidos, túlmelegedés helyett lekapcsol. Én neteztem+zenéltem rajta órákat és abbahagyta a töltést mikor felforrósodott. Kicsit vártam, újradugtam, ment tovább
2012. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!