Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a mobilommal,...

Mi történhetett a mobilommal, miért nem tudnak felhívni?

Figyelt kérdés

Nos, maga a készülék úgy néz ki hogy jó, be van kapcsolva, működik.Megnéztem az egyenlegem, 0 FT, és az van kíírva, hogy 2013 Február 12. ig feltölthető.Szóval, elvileg még nem járhatott le a sim kártyám, ennek ellenére, ha valaki fel akar hívni, azt mondja neki az automata, hogy a szám átmenetileg ki van kapcsolva a forgalomból.

Most mi a frász lehet?Mit csináljak vele?Nem merem fel sem tölteni, nehogy elvesszen a pénz.


2012. dec. 7. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd fel az ügyfélszolgálatot ha tudod vagy menj be a szolgáltatódhoz és ott kérdezz rá, hogy mi van.
2012. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Golan Trevize ***** válasza:
Az van, hogy már kikapcsolták a számodat, de ha feb. 12-ig töltesz rá egyenleget, akkor visszakapcsolják. Ha nem, akkor végleg megszüntetik.
2012. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rémlik nekem valami 90 napos várakozási idő, akkor most én lehet, hogy ebben vagyok?Csak én azt hittem, ez idő alatt, ha én nem is tudok telefonálni, engem még hívni tudnak.

2012. dec. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!