Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvennem a telefont?

Megéri megvennem a telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni a T-mobilnál egy telefont, és találtam egy szerintem jó telefont, igaz a márkáját még nem halottam de pár teszttet néztem és ott nem mondtak rosszat róla.

Ez lenne: [link]


Megéri az árát?

És aki is meri vagy van neki az írna róla vélemény hogy milyen is?



2012. dec. 7. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egy full-komoly telefon, tehát ne számíts nagy dolgokra. Ha új vagy az Android téren, akkor ennyiért jó választás, főleg ilyen áron.
2012. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 liuja.4 válasza:

Nekem majdnem ilyen telefonom volt, persze ez már az újabb verziója. Nekem személy szerint, nem tetszett. Nekem Huawei u8500 telefonom volt. Lassú is volt és voltak egyéb hibái a készüléknek. Persze ez nem rég jött ki, szóval gondolom, hogy jobb lett, de azért nézelődj fórumokon egyéb oldalakon ahol elmondják a készülék előnyeit-hátrányait.

http://www.youtube.com/watch?v=2zGc41yXlaI

nem néztem bele, de remélem jó videót találtam neked.!

2012. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!