Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés

100.000ft a max amennyit kiadnák most telefonra,milyet vegyek és honnan?

HTC One X,,Samsung Galaxy S3,,LG Optimus 4xHD,,Sony Xperia S-en gondolkoztam..

Ezek közül melyik lenne a legjobb választás?



2012. dec. 7. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

LG-t szerintem ne, vesz egyáltalán bárki is LG-t? Max Nexus-t, de előtte tényleg senkitől sem hallottam még, hogy de jó az az LG.

Másik három már jobb, viszont HTC és SGS3 hardveresen jóval jobb az Xperia S-nél (ami szintén jó telefon, és minden elindul rajta, csak nem a legújabb a hardver). Viszont a kijelzője, kamerája talán annak a legjobb.

SGS3 és HTC One X hardveresen nagyjából egyenlő, szoftveresen van nagyobb eltérés, pl. a teljesen más kezelőfelület, aminél sokak szerint a Sense a verhetetlen (ez ugye HTC), viszont valakinek nem tetszik.

De mindegyikre rá lehet "hackelni" mindenféle launchert, szóval ez sem igazán gond, amelyik szimpatikusabb azt vedd.

2012. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az lg-ről nem halottam én se jókat.

A két fő amihez húz a szívem az a htc és az s3,csak hogy melyik a jobb melyiket érdemes megvenni?

Aksi meddig bírja?

Kamerailag melyik jobb?

2012. dec. 7. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb egy szinten vannak, viszont az one x olcsóbb, jobb a kezelőfelülete, szebb a kijelzője (egy kicsit), sokkal jobb az anyaghasználata.

Az s3 mellett az szól, hogy jobb az üzemideje, és egy kicsit szebb képeket készít.

2012. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

HTC One X-lesz már lebeszéltem egyet.. :)

2012. dec. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!