Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos! Milyen okostelefont...

Fontos! Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Én Samsung Galaxy Ace tipusura gondoltam.. tudom h mindenki azt mondja hogy gagyi meg iyenek.. de én a telefon kinézetét is nézem és kb olyan kinézetüt szeretnék mint az Ace.

2012. okt. 22. 21:17
 1/6 anonim válasza:
Szerintem azok a mobilok tömeg cikkek és már mindenkinek olyanja van, szerintem nokia lumia mobilt vegyél azok nagyon jók, én csak ajánlani tudom, különben is azoknak nagyon gyenge az aksijuk
2012. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam olyanban de nekem nem tetszik a Windows phone telefon .. én androidosat szeretnék inkább.. meg az nem hasonlít arra..
2012. okt. 22. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne a telefon kinézete legyen az elsődleges, azt kiegészítőkkel még tudod variálni. Inkább azt nézd hogy normálisan működjön, az Ace pedig nem erről híres.
2012. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát akkor fogalmam sincs hogy milyet vegyek :S
2012. okt. 22. 21:44
 5/6 lucifer1221 válasza:
Valamelyik sony vagy alcatel ot-995
2012. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
22%
az alcatelek nagyon szarok, a windows mobilok nagyon gyorsak, ha ezt a rendszert nem tudod felfogni akkor semmi mást
2012. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!