Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy mini telefono...

A samsung galaxy mini telefonom beleesett a wc-be. Szerintetek megjavulhat még? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Kiszedtem,szétszereltem,szárítottam.Bekapcsoltam és rozsaszin fehér csíkok jelentek meg a betöltésnél.Másnap sikerült bekapcsolni de villogott a képernyő,később jónak tűnt,de egyszer csak fehér lett a képernyő és semmi újraindítás után nem változott.

2012. dec. 8. 16:22
 1/7 petko333 ***** válasza:

proceszor haldoklik,alaplapnak nem lehet baja ha nem tört el nem repedt meg,vagy nem olvasztotad meg nagy hőfokon "szárítottam"

persze a szoftvert is elfelejthette de ahogy irtad néha bejönn akkor annak nincs anyira nagy baja,a képernyő is halgokolhat ez a leg valoszinübb meg hogy a proceszor szétment vidd el szervizbe ha van rajta garancia akkor probáld eltitkolni hogy bele esett a wc be hátha beveszik és megjavitják ha meg nincs akkor ugyanigy vidd be a szervizbe és kérdezd meg menyiért javitanák meg de szerintem jobban megéri egy újat venni


ja és sajna nem fog megjavulni

2012. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is beleejtettem egyszer vízbe, ugyan ezeket csináltam. Kiszárítottam, bekapcsoltam, de semmi. Elvittem szervívbe, ott azt mondták, nem kellett volna hozzá nyúlnom, ah egyből oda viszem, meg lehetett volna csinálni, de így már kuka.
2012. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is beleejtettem a régi samsung e250-esemet a wc-be. először nekem is foltos lett a kijelző. én is szárítottam stb. de nem javult meg. a képernyő igaz rendbejött, de a gombok felét hiába nyomogattam nem reagáltak semmit. amúgy is készültem másik telefont venni.
2012. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De azt nem értem hogy ma működött 5 órát aztán csak fehér lett a képernyő és puff.Van rajta még garancia,ha holnapig nem jön rendbe akkor beviszem.Azt mondom nekik hogy ilyen volt reggel,nem tudom hogy elhiszik e.Amúgy a radiátorra raktam úgy szárítottam,percenként megfordítottam(Ezt úgy 6 percig).
2012. dec. 8. 16:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és ezt meg tudják e még csinálni a szervizbe?Vagy adnának nekem egy újat?Remélem azért még lesz telefonom.
2012. dec. 8. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A vízbe esett cuccot 24 órát kell szárítani és nem 6 percig. Mielőtt leadod a szervizben még szárogasd kicsit nehogy víz nyomok maradjanak a kijelzőben.
2012. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lefekvés előtt ráraktam egy székre a radiátor mellé,ezt kétszer és már 3 napja gond nélkül megy :).
2012. dec. 11. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!