Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom. Mit tegyek?

Ellopták a telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A buszon elhagytam a telefonom. Visszamentem a buszsofőrrel beszélni, de nem tud róla semmit. A telefon ki van kapcsolva legalábbis mikor hívom a telefonszámom azt mondja. De lehet hogy a telefont használják. Kártyafüggetlen. Valószínűleg megtalálták és más használja. Mit csináljak?
2012. dec. 7. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Most a buszon hagytad vagy ellopták? Mert nem ugyan az amúgy semmit nem tudsz tenni,ha androidos lenne akkor be tudod de is mérni otthon a számítógépeden de a GPS kapcsolatot megszakította akkor már te sem tutod bemérni,rendőrségre felesleges menned mert semmit nem csinálnak be se fogják mérni,ha egy okos lopta el az IMEI számot rég kiszedte szóval felejtős,legközelebb vigyázz jobban rá
2012. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A buszon eshetett ki a zsebemből, de nem biztos. De ha ott esett ki akkor is ellopták. Sajnálom mert 1 hónapja kaptam a névnapomra a lányomtól.
2012. dec. 7. 17:10
 3/3 _Jessy_ ***** válasza:
Sajnos ez ellen nem tudsz tenni, pedig pofonegyszerű lenne megtalálni, de a rendőrség éppen traffipaxozik :S
2012. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!