Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont vegyek? Mindenképp Android készülékre van szükségem, főként a munkám miatt.

Figyelt kérdés

Maximum 50-60 ezer forintot adnék érte (t-mobile). Ennél többet biztosan nem ér meg egy telefon. Nem igazán tudok dönteni közülük:) Szeretném, hogy 4.0-s android lenne rajt, de nem probléma, de persze az is megfelel, ha én updatelem? Kinek milyen tapasztalata van ezekkel a kategóriájú gépekkel? Ti mit vennétek most?:)

Nézegettem már: LG Optimum L7, Samsung Galaxy Ace, HTC Desire C. Véleményeket kérnék.

Előre is köszönöm



2012. dec. 8. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezekkel ne büntesd magad.


Galaxy S Advance most 47k T-mobilenál, és Januárban jön rá a Jelly Bean.

2012. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én helyedben Sony xperia solát vennék,de ha még egy kicsit hozzá raksz 65-69 ezerből tudsz venni egy független Xperi P-t is,ami sokkal többet tud,4.1-es androidot is megfogja kapni.
2012. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyenlőre inkább a Samsung Galaxy S Advance felé nézegetek. A XPeria P-t már drágállom és nem is tűnik jobbnak mint a Galaxy S-nél (legalábbis nem jön ki az az árkülönbség a paramétereiben szerintem)
2012. dec. 9. 23:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként írtad, hogy ilyenekkel ne büntessem magam. Mi a gond ezekkel a telefonokkal? Pl a HTC Desire C, most 29990-ért van t-mobilba. Ami elég jó áron van szerintem.
2012. dec. 10. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A HTC Desire C még nem is a rosszabb fajta, de nem fog frissülni a szoftvere. A ne büntesd magad leginkább a Galaxy Ace-re ment, illetve az L7-re.
2012. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!