Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE BLADE 3-hoz keménytok,...

ZTE BLADE 3-hoz keménytok, szilikontok?

Figyelt kérdés
Akárhogy kerestem eddig hozzá tokot, sehol sem taálok, csak ebay-en, de onnan én nem tudom megrendelni? Valamit ötlet, hogy hol tudom beszerezni?

2012. dec. 8. 21:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
a telenornál vettem hozzá 1600 ft-ért. Jó párat ki kellett próbálni mire találtam. üdv .Tommy
2012. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És az rendesen illeszkedik hozzá? Én is kiakartam próbálni a telenornál, csak ott nem is volt hozzá olyan, ami illeszkedhetett volna. Adtak egy honlapcímet, a gigatel.hu-t de ott a típushoz nem találtam. Esetleg le tudnád nekem írni , hogy az erdetileg milyen telefonhoz való tok, vagy a típusa mi?
2012. dec. 9. 13:06
 3/20 anonim válasza:
nekem is zte blade 3 telefonom van. a tok engem is érdekelne! sehol se tudtam venni hozzá.....
2012. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
én sem találok hozzá sajna sehol 4 napos a telóm,vaterán van de előrautalásos és kb 1 hónap mire megjön,ez tök szivás h nincs rá tok...
2012. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Vaterán te hol láttál hozzá tokot? Engem még az sem érdekel, ha előreutalós, csak legyen...
2012. dec. 10. 14:41
 6/20 anonim válasza:

megtaláltam neked a vaterán!


mobiltelefon.vatera.hu/mobiltelefon_tok_es_tarto/zte_tok_tarto/zte_blade_iii_szilikon_tok_1684035389.html


ha nem tudok rá olcsóbban venni akkor rendelek rá én is! majd írd meg ha megkaptad a tokot hogy jó volt-e és a minőséggel is megvagy-e elégedve!

2012. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezzel tényleg az a gond, hogy eBay-ről rendeli, és ha egyből hozzám rendeli, akkor a vámköltséget is állhatom én. Annyit meg nem ér meg nekem sem, ha meg tudok vele egyezni, akkor mindenképpen írok!
2012. dec. 10. 15:20
 8/20 anonim válasza:

vámköltség? ilyenről nem is hallottam még... akkor még jó, hogy nem írtam neki. ha megtudtok egyezni szólj!

remélhetőleg pedig pár héten belül lehet majd venni hozzá máshol is. a telefon még nagyon friss biztos azért van hiány a tartozékokban

2012. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű mire megjönne addigra lesz is, de a napokban fel fogok hívni valami nagyobb telefonkellékest, hogy várható lesz -e, Ők is biztos tudnak választ adni.
2012. dec. 10. 15:44
 10/20 anonim válasza:
okés. majd írd meg hogy mit tudtál meg! :)
2012. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!