Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE BLADE 3-hoz keménytok,...

ZTE BLADE 3-hoz keménytok, szilikontok?

Figyelt kérdés
Akárhogy kerestem eddig hozzá tokot, sehol sem taálok, csak ebay-en, de onnan én nem tudom megrendelni? Valamit ötlet, hogy hol tudom beszerezni?

2012. dec. 8. 21:36
1 2
 11/20 anonim válasza:

az előző vagyok ismét.

szóval, teljesen kétségbe vagyok esve ezért is lenne jó ha válaszolnál :)

a telefonom még nem let pénzzel feltöltve amióta megvettem (dec 6). csak az a pár száz forint van a kártyámon amit kaptam hozzá mikor megvettem.

mobilnetet se kötöttem. és így a wifivel nem tudok itthon ingyen netezni. de máshol se engedi. ez amiatt van, hogy még még nem lett pénzzel feltöltve a telefon és hogy először mindenféleképpen mobilnetről kell történnie a netezésnek és majd csak utána lehet a wifiről?

kaptam a telenortól sms-t hogy ha január 17-ig feltöltöm 3 ezer forinttal akkor kapok 100 Mb és 100 percet ajándékba a feltöltéstől számított 7 napig tudom felhasználni.

2012. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem kell mobilnet elviekben. Én mikor megkaptam a postán a telefont a Telenortól, hazajöttem, és egyből kapcsolódtam a wifinkre. Ellenőrizd, hogy pontosan állítottad -e be a wifit, és a jelszót jól írtad be.
2012. dec. 11. 20:00
 13/20 anonim válasza:

nem kér jelszót meg semmit mikor rámegyek itthon.kapcsolódik is, de a net nem megy.

a tescoban voltam ma és ott volt vagy 10 hálózat abból 9 jelszóval volt védve. ami meg szabad volt arra rácsatlakoztam, de netezni megint nem tudtan.

nem tudom szinkronizálni sem a google fiókomat.... nem tudom mi lehet a gond a telómmal :S:S

2012. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Menj be egy Telenor pontba, vidd magaddal a szerződést, és akkor segíteni fognak!
2012. dec. 11. 20:33
 15/20 anonim válasza:

amikor megrendelted akkor mobilnettel együtt tetted mindezt?

a wifit be tudom én is kapcsolni.... de net nincs!

2012. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
hát az lesz. be fogok menni.... remélem megtudják csinálni...
2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én PRaktikum + Net díjcsomagban rendeltem, ehhez viszont alapból nem jár net csomag, csak ha feltöltök bizonyos összeget, amellé adnak x megát. A net díjcsomagnak semmi köze a wifi működéséhez.
2012. dec. 11. 20:45
 18/20 anonim válasza:

és pénzzel feltöltötted a kártyádat mielőtt használtad a netet?

netet kértél hozzá?

mert én mikor vettem mondtam hogy be kéne állítani hogy a telő nehogy felmenjen a netre mert akkor fizetnem kell ha nem wifiről netezek. lehet akkor a csajszi akitől vettem letiltott rajta központilag valamit. másra nem tudok gondolni.

2012. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a telenornak semmi közé a wifihez. ÉN például mivel postai úton kaptam a telefont, egy napig nem is volt regisztrálva, mert még nem ért vissza a szerződés. Hívást indítani, SMS-t írni nem tudtam, de Wifit és minden telefon hálózattól független funkciót tudtam használni.
2012. dec. 11. 21:53
 20/20 Jack_TR válasza:
Ez állítólag tökéletesen illyeszkedik és az ára sem eget rengető: [link]
2013. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!