Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért falja úgy minenki az...

Mért falja úgy minenki az érintőképernyős telőkat?

Figyelt kérdés
Én lassan már hányok tőlük, semmi izgalmas vagy elegáns formájuk nincsen egy nagy téglalap és kész. A samsung s5610-en vagy a motorola gleamen kívül semmi említésre való mobil nincs manapság.

2012. dec. 9. 05:59
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Gondolok arra hogy melyik mai telóra fogunk űgy emlékezni mint pl a 3210-re, vagy a T10-re, vagy a V3-ra, vagy a Panasonic VS3-ra, T68i-re? Ilyen telefonokat kellene gyártani amelyek stílusosak, trendet alkotnak, nem pedig ezeket a semmilyen, drága téglafónokat... Nem?
2012. dec. 9. 06:02
 2/22 anonim ***** válasza:

HTC Legend, Desire, Samsung Galaxy S2, LG Optimus 3D, Xperia Arc, Xperia x10 mini, iPhone 3G, Samsung Galaxy Note 2, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920


En ezekre pl. ugyan ugy fogok emlekezni mint az altalad emlitett telefonokra... A funkcionalitas szamit manapsag jobban, nem a kinezet. De szerintem az erintokepernyos telefonok kozott is vannak szep darabok.

2012. dec. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem én hogy a funkcionalitás, de azokat nagyon tudom sajnálni akik telefonon kényszerülnek filmezni vagy internetezni. Filmezni nagykijelzős tévén kell, netezni meg monitoron. A telefonnal telefonálni kell, sms-t küldeni és zenét/rádiót hallgatni. Esetleg fényképet készíteni. Minden másra van sokkal alkalmasabb készülék, teljesen felesleges telefonokba zsűfolni ezeket, ezek csak arra jók hogy minél drágábban eladhassák a készüléket. Szerintem.
2012. dec. 9. 06:31
 4/22 anonim ***** válasza:

"Minden másra van sokkal alkalmasabb készülék, teljesen felesleges telefonokba zsűfolni ezeket, ezek csak arra jók hogy minél drágábban eladhassák a készüléket. Szerintem."


Kit érdekel?


N9-em van, az tényleg téglalap.

De nekem hasznos. Azért tartom.

Lehet hogy neked nem. Te ne vegyél.

Ez szubjektív dolog.

"A telefonnal telefonálni kell,"

Hagy döntsem el én inkább hogy mit és mire.

A gyártó pedig nem hülye.

Megnézi hogy a parasztok melyik fajtából mennyit vesznek.

És azt látja hogy a taperolóst viszik, akkor nem fogja helyette a nyomkodóst erőltetni.

Nem tudom hány éves vagy, emlékszel-e a zenélős kvarcórákra?

Szerintem 1:200 arány volt legalább a nem zenélős órákhoz hasonlítva az eladásuk.

Most ugyanez a helyzet a telefonokkal.

2012. dec. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Najó, de a monitort a számítógéppel nem viheted magaddal. Ha pl utazol, tök király filmet nézni youtube-on pl., ahelyett, hogy bámulsz magad elé. A telefonomnak nagyobb a kijelzője és jobb a hangja, mint a médialejátszómé, pedig azt tervezték direkt erre!
2012. dec. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert a nagykijelzos tv meg a monitor belefer a zsebembe, es a buszon is tudok rajta filmezni meg netezni... OH WAIT, NOT... Legalabb hulyesegeket ne irnal.
2012. dec. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A buszon minek netezni meg filmezni? Nagyon el vagyunk kényelmesedve... :)
2012. dec. 9. 08:09
 8/22 anonim ***** válasza:
Bizony, mehetnénk gyalog is.....:)
2012. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Rosszul látod. A gyártók azt csinálják meg, amiből profit van. Ha abból van profit hogy egy eleganciában hiányos nagy téglalapot gyártanak ami többe kerül mint egy átlag magyar fizetése, akkor azt fognak gyártani, mert lesz rá igény. Hogy az ember miért veszi meg? Nos, én például azért, mert ez a munkám (mobilalkalmazás-fejlesztő). Mások talán azért mert "Hát neki is van, nekem miért ne?". Egyesek státusszimbólumnak veszik meg, hogy megmutathassák "Én raj vagyok és van pénzem rá". A társadalom fejlődésével nőnek az igények is. Ezért is van, hogy egy póló 1800 Ft.-, de ha Kenvelo-ban veszed, már 5000 egy ugyan olyan. Nem fogsz tudni ez ellen semmit sem tenni, az meg hogy melyik telefon szép, vagy ahogy fogalmaztad: "említésre méltó", az teljesen szubjektív. Erre nincs objektív nézet, mindenkinek az tetszik, ami.
2012. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Buszon minek filmezni??:D Lehet te is véleményen lennél ha napi 4,5 órákat kéne buszoznod.Egyetértek az előzőkkel és annyit azért hozzátennék hogy attól hogy te egy maradi elektronikai analfabéta vagy még más nem biztos hogy az.Ez az az eset amikor nem magadból kéne kiindulni.
2012. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!