Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni a...

TheMESTER kérdése:

Telefont szeretnék venni a felső határ az 70 ezer forint SÜRGŐS Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

zenehallgatásra játékra és wifizésre használnám legtöbbet.

Várom az indokokat érveket előre is köszi



2012. dec. 9. 09:53
 1/6 PfIuCsKaH válasza:
Alcatel ot-995 szerintem elég szép és használható is játékokra. Nekem 50k-m volt és ebben az árérték arányban szerintem a legjobb. Netezésre is alkalmas szuper gyors most is a készülékről írok. 4,3colos kijelző garantálja hogy.minden nagy legyen, 512ram van benne, egy jó processzor azthiszem 1ghz vagy picit több. A kamerán picit spòroltak, de azért az 5megapixelével is szép képeket lehet vele csinálni. Ja és nem emlìtettem még hogy most jött ki rá az ics is egyszóval szuper telefon csak ajánlani tudom. :)
2012. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
án ha vehetnék annyiért, biztos samsung galaxy acet vennék :)nekem nagyon tetszik, és nagyon okos is.
2012. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló

Te valami új gyerek vagy erre fele mivel mèg nem láttalak... Azt viszont bátran állíthatom, hogy az Ace az egyik legtrágyább telefon. 50k-ért gyenge hardver, pocsék kijelző, gagyi kamera... Ne áraszd el az oldalt hülye válaszokkal ha nem értesz a témához...

Kérdező: 70k-ért az Xperia P a legjobb választás. 2mag 1 Ghz, 8MP kamera, jó anyaghasználat, gyönyörű kijelző. Nem ilyen telefonom van de bátran ajánlom neked. NE hallgass a 2.-ra meg azokra se akik Ace-t, Galaxy Mini-t, meg egyáltalán 100k alatt Samsung-ot ajánlanak. Sőt 100k felett is inkább Xperia T-t mert mindenben jobb az összes jelenlegi telefonnál (Snapdragon S4 proci, 13MP kamera, HD kijelző, stb). Az egyetlen ami jobb nála az a Nexus 4 de az Magyarországon mèg nem kapható...

2012. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat még gondolkodom rajta!
2012. dec. 9. 13:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Xperia J-ről és ZTE Blade3ról mik a vélemények?
2012. dec. 9. 14:21
 6/6 PfIuCsKaH válasza:
Blade3 nem rossz de akkor inkább amit az előttem levő ìrt vagy az alcatel amit már mondtam. :)
2012. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!