Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zune-on nem megy a piactér....

Zune-on nem megy a piactér. Nokia lumia 800-hoz nem tudok játékot, alkalmazásokat letölteni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egy lumia 800-ast. Csináltam új magyar ID-t (van régi usa beállítású is, de azzal nagyon sok mindent át kell állítanom, h működjön). Az igazi nagy bajom, hogy pc-n zune alatt, a piactér fülecskére kattintva egyáltalán nem csinál semmit. A telefon, gyűjtemény, quickplay-re simán átvált, de a piactérre kattintva semmi. Nem is tölt a gép, nem is fagy be, egyszerűen semmi. Lehet köze van annak, hogy a beállításoknál a telefon frissítésénél, a telefonszoftver jelenlegi verziója 7.10 ? Vagy miért nem működik a piactér? Mikkor elindítom a zune-t, bejelentkezem és akkor se csinál semmit. Telefonon rendesen megy, de nagyon kevés az adatforgalmam és így érthető miért nem ott akarok töltögetni. Bárki tudna segíteni, annak nagyon hálás lennék.

Üdv.: Marci



2012. dec. 9. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A live account mellé kell egy külön zune account is szerintem, azzal tudsz vásárolni
2012. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, megszűnt az a funkció, hogy Zune-on keresztül használd a Marketplace-t. Nincs valahol WiFi hozzáférésed, hogy onnan töltögess?
2012. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs wifi lehetőség a közelemben, ezért kéne a zune. A zune-os accountrol még nem hallottam, de utána nézek. További lehetőségek?
2012. dec. 9. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Innen is le tudsz tölteni: [link]

Persze a telefonra usb-n keresztül.Zune azért legyen megnyitva.Lerakva tálcára mondjuk.

2012. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja,Zune-ban megszünt az alkalmazás bolt,csak a menüben látszik még a helye.
2012. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!