Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Őszintén nem tudok dönteni,...

Őszintén nem tudok dönteni, hogy hol vegyem meg a használt Androidos telefonomat, segitség?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a családdal kb 2hét mulva megyünk át magyarokba Szegedre, vásárolni pár dolgot. Itt Szabadkán vagy egy nagy piac, ahol mindent árulnak. Xperia Mini Prót is, ami itt kb 13 ezer dinár. És nem tudom eldönteni, hogy várjak, hogy átmennyünk, vagy pedig most vegyem meg? Elméletileg azt mondja, hogy amit ő árul mobil az uj, de a doboza olyan, mint egy saláta. Állapotán látszik, hogy "vigyázva van", de mikor megláttam a hozzá tartozó dobozzát, csak gondolni tudtam, hogy nem uj. Hazudott-e. És itt az lenne most a kérdés, hogy várjam meg amit átmegyünk Szegedre, és ott venni egy ilyen tipusu ilyen áru készüléket, vagy pedig inkább itt vegyem meg? Mivel attól félek ha ott Szegeden sem tudok ilyen árba szerezni, akkor itt addigra meg már megveszik ilyen olcsón (ha tényleg uj). Tiszerintetek mit kellene tennem? :) Előre is köszönöm!
2012. dec. 9. 19:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!