Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinaljak? Betort az...

Mit csinaljak? Betort az iphone 4s-em kepernyője.

Figyelt kérdés
Szerintetek kicserélik? 3 honapos garanciális. És mit mondjak ha beviszem? Egyebkent is volt hibaja ( nem tolt rendesen ).

2012. dec. 10. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinted ez garanciális probléma?:D

Majd kifizettetik veled a kijelző cseréjét, a töltésprobléma az garos:D

2012. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:

A kijelzőre nem mondhatod hogy a telefon hibája. Az fizetős... a töltési cuccot meg ezután hogy bizonyítod hogy nem az eséstől?. attól függ miért nem tölt rendesen...

Mit csinálj? Csináltasd meg!

Kicserélik? Igen, ha fizetsz!

Mit mondjál? Jó napot, mennyiért cserélik ki és mikorra jöhetek?


Gondolom ha van kess ájfón 4S-re akkor a kijelző már nem akkora gáz.

2012. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztosítást kellett volna rá kötni.

Nekem nem iPhone-om van, de van rá biztosítás. Mivel egyik telefon sem törhetetlen.

2012. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végülis igy is muködik xdd de amugy kilökték a kezemből, vagyis hát álltam a suliban a szekrényeknél és jött vagy 200 ember én a kezembe tartottam erre nekem jön valaki.. Én meg elejtettem.. csak nem láttam ki volt.. :/
2012. dec. 10. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thingalong válasza:

30-40 dollárért Ebay-en lehet venni új kijelzőt, ingyen postával. Nem egy ördöngősség kicserélni, 2 óra alatt megvan, és még szerszámokat is kapsz hozzá.

Kijelzőt nem cserélnek gariba, a töltéshibát meg nem bírod bizonyítani, hogy nem az ütéstől van, igaza van egy fentebbi kommentelőnek.

2012. dec. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.. hát akkor kénytelen leszek elvinni egy szervizbe.
2012. dec. 12. 23:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha normális szervízbe viszed ott úgy szétszedik, hogy ki sem derül, hogy szét vplt szedve.
2012. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!