Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok küldeni?...

Miért nem tudok küldeni? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Próbáltam küldeni egy zenét bluetooth-on samsung s5230 telefonomról egy másik telefonra,de azt írta ki,hogy: ''Nem érhető el.Törölje a párosított eszközt'' . Miért? Miért nem tudok küldeni? Meg lehet oldani ,hogy tudjak küldeni?

2012. dec. 10. 16:43
 1/2 anonim válasza:
Túl sok telefonnal van párosítva a telefonod Bluetooth-on, és azért nem engedi! Akinek már nem szoktál küldözgetni (vagy fordítva), akkor azokat töröld Bluetooth-ról! Nekem is ilyen telefonom van és ugyan ez volt a baja, de sikerült megoldani a problémát.:D Ugyanis csak törölni kellett 1-2 eszközt.:)
2012. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Soha nem gondoltam volna erre!
2012. dec. 15. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!