Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek Samsung...

Mi a véleményetek Samsung Galaxy Mini készülékről?

Figyelt kérdés
Most a mozaik előfizetéshez 0 ft-ért, gyakorlatilag ajándékba ilyen készülék jár. El lehet még boldogulni vele? A húzott procijú, 832 mhz (azt hiszem), android 2.3.6 verzió, stb. 3 megapixeles kamera. 3200 lenne az előfizu, azzal nincs gond, le is beszélek annyit. Készülék terén hezitálok, ez ingyen lenne hozzá, vagy szerintetek válasszak egy másikat, ami jobb? 10-nél többet nem nagyon akarnék a telóért fizetni, sőt, inkább jóval alatta.

2012. dec. 11. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy Mini telefon rablás az áráért, egy Sony Xperia Tipo jobban megéri.
2012. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocsanat a megfogalmazasert de az egy iszonyatosan SZAR telefon. Szinte minden ismerosomnek az van es 2 percenkent lefagy. alig mennek rajta jatekok.....Nem eri meg
2012. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gyúrós válasza:
a Tipot nem ajánlom mert a páromnak is olyan van és nem valami jó...ellenben a smart 2 (aslcatel v860)kicsivel jobb és sokat is foglalkoznak vele :-) am mit vársz egy telefontól? :-)
2012. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézegettem a Tipot is, de kicsit drágább. Én a Galaxy Miniből annyit láttam, hogy böngészésre egész jó, meg amúgy is gyors készülék. Főleg erre használnám + telefonálás, e-book olvasás, tudtommal kezeli a dokumentumokat.
2012. dec. 17. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezeli, de olyan pixeles a kijelző, hogy olvashatatlan.....
2012. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ZTE Blade?
2013. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán a Blade lesz. A Mininek visszaugrott az ára (decemberben 0 ft-os volt, most már huszon valamennyi, annyit nem ér tényleg). Különben PDF-et szépen kezeli, láttam. Egyáltalán nem olyan vészesen pixeles, kényelmesen olvasható. A képek minőségén látszik kicsitt, de összességében, tudásra a kijelző minőségét leszámítva elfogadható az egész cucc. 0 Ft-ért nagyon megérte volna, nekem úgyis előfizum van. De hát már lekéstem.
2013. jan. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!