Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ATab 5-ös telefonról mi a...

ATab 5-ös telefonról mi a véleményetek? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Ez a telefon: [link]


Igazából nekem netezésre kell és elég jónak írja az aksiját.

Eddig ezt a telefont akartam megvenni-> [link]


Melyik a jobb?



2012. dec. 11. 14:57
 1/6 anonim válasza:

Mindenképp megéri!!!!

Én hétfőn megyek venni egyet, egy Huawei G300-at vált (ami amugy nagyon jó telefon).

Érdemes itt olvasgatnod, én is itt kérdezősködök: [link]

2012. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. dec. 15. 13:02
 3/6 anonim válasza:
En tegnap vettem es hat eleg jo most is arrol vagyok,csak meg gyakorolnom kell,az ekezetet meg nem talaltam meg de szupi telo nagyon,ha irsz majd privit tudok tanacsot adni,hogy mivel kimelheted az aksit :D
2012. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Atab 5 re vigyázz pénteken vettem a tetyoba ma már vissza is vittem kijelző szélén piros csík jelent meg ...
2012. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rózsa Noémi válasza:
Hé te előttem szóló nagyon okos, csak ki kellett volna venned a pipát a fejlesztői opciók-szigorú üzemmód jelölőnégyzöből! :)
2013. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Róza Nóémi te túl okos , az az opció amit te írsz alapba nincs bekapcsolva és milyen fúra hogy a kicserélt telefont azóta is nyúzom és nincs hibája jééééé ....
2013. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!