Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb hely ahol...

Melyik a legolcsóbb hely ahol megtudnám vásárolni a Samsung Galaxy S III okostelefont?

Figyelt kérdés
És lenne még egy kérdésem , hogyha netről veszek független telót , és most van itthon egy másik telefonom, és ha abból átteszem a Sim Kártyát , akkor tudok rajta wifire meg ilyenekre csatlakozni ?

2012. dec. 11. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél ilyen telefont,mert az inteligenciádat bőven túllépi!
2012. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ember...

www.google.hu

beírod, hogy Samsung Galaxy S3 olcsó, kiadja az olcsóbbat.hu találatait, és megnézed, hol a legolcsóbb.

Én most tabletet akarok majd venni ajándékba, de a legjobbat így találtam meg. Nem egészen 30 másodperc...

És a kérdésedre második felére a válasz igen. De elbőbb tájékozódj a mobilaréna oldalán.

Apám 60 éves, de simán megtalálja a legolcsóbb dolgokat, pedig ő és az internet...Budapest-Tokió táv.

2012. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fero, 1 pont oda :-)
2012. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszóló:Az Intelligencia* szintemmel semmi baj, esetleg a helyesírásoddal van a baj és a modoroddal .


Elfelejtettem oda írni , hogy ha le van tiltva róla a net akkor enged-e wifi-re vagy sem.



De látom eléggé rossz a modorod.


2. válaszoló :

Egyébként megnéztem az árakat , hogy hol mennyibe kerül , csak kíváncsi voltam , hogy esetleg nem-e tudtok olyan helyet ahol most le van árazva , de látom fölösleges volt feltennem a kérdést mert csak ilyen modortalan emberekkel lehet itt beszélgetni . Tisztelet a kivételnek.


Mellesleg azóta már megrendeltem a telefont .

2012. dec. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!