Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Léteznek még kagylótelefonok?...

Léteznek még kagylótelefonok? (összecsukható)

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorítónak tartom az érintős telefonokat. Amikor először láttam ilyet pár éve, örültem, kiváncsi voltam rájuk, de kipróbáltam ismerősömét, öt percig érdekes volt, és annyi.


Akkor döbbentem le, amikor bementem egy Vodafone boltba, és NEM TALÁLTAM másmilyet!!! Illetve de, volt két saját márkás papatelefon, meg egy samsung, amivel tényleg csak telefonálni lehetett. Hova tűntek a köztes megoldások? Miért nincs már olyan, amilyenek voltak pár éve a SE Walkmanek? Ha nem akarok érintős okostelefont, akkor hozzámvágnak egy 15 éve kitalált, nulla minőségű telefont.


Ráadásul, én a kagylótelefonomat biztonsággal vágtam bele a táskámba, és tudtam, nem nyomódik meg semmi gomb, nem karcolódik a kijelző, egyszóval praktikus volt, DE elfért benne egy egészen korrekt többmegás kamera, walkman lévén gyönyörűen szólt a zene, szóval amennyire kellett egy nem netfüggő embernek, okos volt.


Csak én érzem azt, hogy lenne kereslet a hasonló telefonokra? Netalán ha valaki tudja, hol lehet még ilyet kapni...



2012. dec. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos ahogy telik az idő, megyünk és haladunk előre, tartani kell a lépést ha akarjuk, ha nem, ez nem a mi döntésünk hanem a sok oksoka gyártójé aki minden nap valmi újat talál ki, itt egy jó kis telefon, én fiú vagyok úgy hogy nem volt ilyen rózsaszín telefonom, de a leírásából szerintem tudásilag a kéréseidnek megfelel, és még olcsó is! :)

[link]

2012. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még most is nyomógombos telefonom van, 4 éves lesz pont karácsonykor. Komolyan, néha már cikinek érzem a sok érintős csoda közt, mégse érzem, hogy szükséges lenne lecserélnem. Minek? Működik? Igen. Telefonál? Igen. Akkor meg minek dobjak ki pénzt másikra, amíg használható? Amúgy kagylótelefonom még az egyetemi éveim elején volt (2005-2008 körül)én nagyon szerettem, akkor nagyon divatos volt, főleg lányoknak:) Amúgy ilyen nyomós telefonokat szerintem csak gsm-viszonteladóknál kapsz.
2012. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó isten, ez a szín...

Felbontás: 176 x 220, ezt elírták, vagy tényleg ennyi?

Ezen kívül korrekt telefon, ha mondjuk ezüst lenne, meg is gondolnám, köszi:)

2012. dec. 11. 18:51
 4/5 A kérdező kommentje:

Második:

A GSM viszonteladó alatt mit értesz? Webshop féleségeket, vagy egy adott gyártó márkaboltjait?

Néztem pl. a samsung oldalát, ott azt hiszem 1 db ilyen telefon volt. Ami fura, hogy ezerszer jobb kagyló / hagyományos telefonokat is dobtak már piacra, akkor miért nem azokat tartották meg? Vagy legalább azokból is. Na mindegy, folytatom a keresgélést, remélem lesz valami, ha találtok, szóljatok!!:)

2012. dec. 11. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is érintősöm van de alig várom,hogy letelljen a hűségidőm (febr 1) és tudjak vennei egy független nokiát és váltsak szolgáltatót is, mert én a t mobillal és a sonyval is befürödtem. iszonyú éassú, lefagy, stb. nem használom ki, max a menetrendet nézem meg neten, de azt már majdnem tudom fejből... kagyló telefonokat gsm boltokban is tudsz venni újonnan,nekem anno egy noki6555-öm volt,jajj de imádtam, csak anya kimosta a gatyómmal együtt. most nokia x3-02-t fogok venni.
2012. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!