Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e mostanában a Sony-Ericss...

Grmindenyssa kérdése:

Van-e mostanában a Sony-Ericssonnak kagyló-dizájnos (összecsukható) telefonja?

Figyelt kérdés
Nekem most W300 van, de már széthajtottam, megérett a cserére, de ragaszkodom a SE-hoz, és összecsukhatót szeretnék.
2010. dec. 5. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg nézz korul itt. :)

2010. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt van szerencsém ismerni, de én nem a SE termékpalettájára vagyok kíváncsi, hanem a MO-n éppen kaphatókra. A szolgáltatók és az üzletek honlapján nem mindig látható, hogy az adott készülék kinyitható, vagy szétcsúsztatható. Tehát a segítségedet köszönöm, de nem mentem vele semmire, mert félreértetted a problémámat.
2010. dec. 7. 04:38
 3/4 anonim ***** válasza:
én ugy tudom, hogy a maygar SE-oldalon azok a termékek vannak, amik épp kaphatok Mo.n, és az oldalon a kinyitható telefonok vannak bejelolve, szóval ott mindegyik kinyitható.
2010. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, így már értem. Kapod a zöld kezecskét.
2010. dec. 8. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!