Viber Nokia 500-ra?

Figyelt kérdés
Felraktam a Viber 2.1.041s verzióját a Nokia 500 Belle-mre megkaptam az aktiváló kódot, a program indul, adatkapcsolatot is használ, de egyetlen egy partnert sem jelenít meg, így nem tudok senkivel sem kommunikálni. Mi lehet a baj? miért nem tölti be a neveket???

2012. dec. 11. 19:19
 1/4 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


The source of this issue could greatly vary. Please read this short page in our HelpDesk, outlining some possible workarounds that will help reboot synchronization of the contact list: [link]

(The instructions refer to iPhone, but are relevant to all phones nevertheless).


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

-----------------------------

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


A forrás a kérdés nagyban változhat. Kérjük, olvassa el ezt a rövid oldal a HelpDesk, felvázolva néhány lehetséges megoldásokat, amely segít újraindítása szinkronizálása a kapcsolati lista: [link]

(Az utasításokat lásd iPhone, de fontos, hogy minden telefon mégis).


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Thanks,

Viber

2012. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia! Nekem ugyanez a problémám. Jutottál valamire? Nem vaggyok egy telefonzseni...
2013. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Viber ***** válasza:

Please see the solution we offered in our first response :)


-------


Kérjük, olvassa el a megoldás általunk kínált a mi első válasz :)

2013. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az előző probléma sem oldódott meg, de most a frissített verziója nem is működik...
2013. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!