Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csúszik el/arrébb a...

Miért csúszik el/arrébb a képernyő mikor kinyitom a billentyűzetet? ( Sony E. Xperia X10 mini pro, alul link )

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy kinyitom, és az egész feljebb csúszik. Az állapotsor alulra kerül, de nem tudom elmagyarázni, szóval megpróbáltam úgy megszerkeszteni a képet... De egyébként ezk után úgy kell kezelnem a telefnt, mintha minden a helyén lenne, csak épp nincsen.

Link:

[link]


2012. dec. 11. 22:09
 1/7 anonim válasza:
nem tudom nekem is ilyenem van és nekem eddig még nem csinált ilyet esetleg csak ha keményebben lefagy de utánna minden jó
2012. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem ilyenkor csak a ki-be kapcsolás segít :s és kb. 1-2 hete csinálja, eddig nem volt ilyen problémám....
2012. dec. 11. 22:21
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Ne foss miatta!


Ments le minden adatot, tedd újra az oprendszert (ajánlatos akkor már 2.3 v 4.0) és utána rakd vissza az appjaidat, telószámaidat, smseket, stb.


Semmi baja a telónak, csak néha megh.lyül.

2012. dec. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:

Ja, és ha csak a 2.1et akarod, akkor pc companionnal a legcélszerűbb (sokan ajánlják még a seust, de soha nem használtam). Ott szoftverjavítás, érzékeli a telódat, letölti a hozzávaló romot, lehúzod, vissza, felteszi, bekapcsolod...


Ha meg újabbat akarsz, akkor csak főzött van rá, érdemes flashtoollal csinálni, mert az szinte mindent tud. (persze ettől függetlenül a pc companion fent kell legyen mert ott vannak a driverek)

2012. dec. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a fele kínai volt, de a lényeg, h szoftverfrissítés kéne, ugye? :-D
2012. dec. 13. 16:23
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

Így van! Maradjunk a 2.1nél. Pc companion letölt, indít, support zone, frissítés. Gondolom 2.1es androidod van, kiírja, hogy nincs új, és ott menj a szoftverjavításra.

Okézgatsz, stb, letölti a szoftvert, kihúzod a telót, kikapcs, visszagomb folyamatosan, visszadug (kikapcsolva), led zölden világít, gomb elenged, ha végzett lehúzod és bekapcs. ÚJ, gyári szoftver.


előtte ments minden adatot! Appok (roottal titanium backup, nélküle file expertel biztonsági mentés), telószámok (exportálás sd kártyára), smsek (passz:D), beállítások ami kell jegyezd meg- pl netbeállítás.


minden olyan adatod legyen meg, ami utána kellhet, mert töröl mindent a telóról!!

2012. dec. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2012. dec. 16. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!