Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor Onetouch S (Alcatel...

Telenor Onetouch S (Alcatel OT-995) ICS upgrade, érdemes?

Figyelt kérdés
Tegnap megnéztem hogy van-e új firmware a telómra és nagy ámulatomra kiderült, hogy elérhető az ICS verzió. Valaki upgradelte már az Alcateljét? Mik a tepasztalataitok, érdemes váltani? Előtte milyen biztonsági lépéseket tegyek?

2012. dec. 12. 07:57
 1/7 petko333 ***** válasza:

nekem nem alcatelem van de értek hozzá.

erős kongfi van a mobilodba. érdemes.

picit lassul de ez nem érezhető gyors proci....

biztonsági lépéseket nem kell tened,de ha nagyon akarod akkor csinálhatsz biztonsági mentést a személyes dolgaidról pl:fényképek,kapcsoltaok,alkalmazások


nekem se xperia mini prom van és nagyon szépen fut az ics


de persze van ennél sokkal alacsonyabb kongfi amin eggyaránt szépen fut. pl sony xperia miro 800mhz proci 512mb ram adreno 200 grafikai gyorsitó

2012. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én upgradeltem. Megérte nagyon. Sokkal gyorsabb. :) Érdemes frissítened. (Habár a nettel akadtak beállítási problámák.)
2012. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Éppen szívok a wifi eléréssel, de ha megoldódik, megy az upgrade nálam is:)
2012. dec. 13. 08:17
 4/7 anonim válasza:
100%
Hát én nem tudom, én szintén ot 995-el rendelkezem, de eddig a legjobb, amit az ICSről hallottam erre a telefonra, az az, hogy nem lett tőle rosszabb... Ezen kívül olyanokat hallottam, hogy lassabb lett, az aksi élettartama az 5.ére csökkent, szarakodik a net, nem látja a műhold a telót. Egyelőre ennyi jutott eszembe, de a facebook alcatel oldalán ezt olvastam a felhasználóktól... Én részemről úgy vagyok vele, hogy a teló elég stabil a GB vel is, akkor minek kockáztassak, mert sajnos én földi halandó nem értek a backupoláshz, viszont a jelenlegi tutit nem akarom elcserélni valamire, ami legjobb esetben is ugyanilyen de nem valószínű, hogy jobb... Ez csak saját vélemény, bár őszintén szólva én is szívesen kipróbálnám de nem merem bejátszani, hogy aztán a végén 3 óránként meghaljon esetleg az aksim, vagy úgy akadjon mint a fos, mert ha kicsit rosszabb a RAM kezelése, akkor azért az tényleg csúnya lesz, így is néha lemegy 40-80ra a szabad ramom, és ha megfeszülök se tudom 180 fölé tolni... de az autokillerrel, meg 2-3 naponta újraindítással elég frankó a teló, ja és ICS nél írták ennél a típusnál, hogy a kamera ocsmány képeket csinál, sokan szidják a 2.3 szoftverét is de azt nem tom miért mert sztem gyönyörű pláne az árhoz képest :)
2012. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Közben én is úgy döntöttem, várok vele, alapvetően elégedett vagyok a jelenlegi teljesítménnyel, tehát ha túl nagy a kockázat a teljesítményromlásra, várok addig, amíg elkerülhetetlen lesz valamiért - addig meg talán az ICS bugjait is javítják.

Amúgy a kamera nálam a jelenlegi verzióval is elég gyatra, legalábbis a beltéri, villanós fotók nagyon túl vannak színezve.

2012. dec. 17. 10:24
 6/7 anonim válasza:
Beltéri villanós nálam se a legszebb, de ha a fehéregyensúlyt állítom, akkor élethűbb színeket kapok, viszont természetes fény mellett készült képek nagyon szépek :). Egyébként is, ha azt nézed ez az lencse nincs egy centis, ha valaki ennél sokkal jobb képeket akar, akkor szerintem tök mindegy milyen telefont vesz, mindenképp csalódni fog, egy komoly fényképező megoldéás erre. Próbáltam én más szoftwerket letölteni kamerához, de szerintem vagy rontottak vagy ugyanolyan maradt, vagy lassabban exponált, illetve frissítette a képet a mozgatásnál, összegezve szerintem nagyon jó kis teló ez a GB-vel, és amíg nem látom, hogy az alcatel facebook oldalán a felhasználók áradoznak a hibajavítás utáni ICSről addig nekem nem éri meg a kockázatot :)
2012. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én azóta frissítettem, már bánom... gyorsabb lett az az egy igaz, de mégis kevesebb a szaad ramom, az aksi gyorsabban merül, a fényképező tényleg rosszabb lett, és valamennyivel a wifi is gyengébbnek tűnik... összességében megbántam.
2013. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!