Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyenek a legolcsóbb tabletek?

5andris kérdése:

Milyenek a legolcsóbb tabletek?

Figyelt kérdés
Érdemes foglalkozni a legolcsóbb (20.000 Ft. körüli) tabletekkel? Milyen a minőségük? Teljes értékű tabletek, vagy csak dísznek jók?

2012. dec. 12. 11:39
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:
Apum és nagybátyám vett 1-1 atab7g-t, a specifikáció alapján nagyon királyak, de nem vagyok elájulva tőlük. Az egyik lassú, de minden működik rajta, a másik mindenre hibár ír ki és minden leáll rajta. Majd megpróbálom újrarakni a szoftvert, de nem volt kedvem eddig vele foglalkozni (főleg mert már be lett lakva és így lehet elölről kezdeni). Az alap probléma szerintem azzal van, hogy olcsó és nincs optimalizálva a szoftver, emiatt lehet lassú.
2012. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy Concorde tab 7015-öm van. Nem egy sebességbajnok az biztos, de egész tűrhető. Időnként FCzik a használt alkalmazás, meg a kijelzője se a legszebb de használható és ígérik rá a jelly bean rendszert.
2012. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!