Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom, hogy sok iPhone 5-tel...

Tudom, hogy sok iPhone 5-tel kapcsolatos kérdés volt már, de valaki fogalmazza meg legyen szíves, miért annyira utálat tárgya ez a telefon?

Figyelt kérdés
Rengeteg tesztet olvastam, főleg külföldi oldalak tesztjeit, de jó pár magyar oldalt is. Mindenhol a jelenleg kapható egyik legjobb telefonként írják le.

2012. dec. 12. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez azért van mert az iphone nem durrantot nagyot és a mai androidos csúcs telok már 4 magosak míg az almás 2 persze maga a rendert jól optimalizálták. De az iphone bőven 200k felet van míg az android sokkal olcsóbb igaz most a wpsek is jönnek nagyon de még az ottani csúcs telo is olcsóbb
2012. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És annyira fontos az a plusz két mag? Ha egyszer ugyanolyab gyors így is a telefon?
2012. dec. 12. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
mert a sok a csóró és nem bírják megvenni, ezért az irigység és innen fakad az utálat
2012. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Multigod97 ***** válasza:
55%
nem, sőt, még így is gyorsabb. Amúgy azért utálják sokan, és nem csak az iPhone-t, hanem az összes Apple terméket, mert 1. Drágák (ezek azok, akiknek, ha lenne pénze akkor megvenné. de, ha nincs nem akarja bevallani, inkább azt mondja, hogy szar), 2. Tényleg ismerik, de nem szeretik (ebből kevés van), 3. Nem szeretik az Applet (Az üzletpolitikájukat, mert sokszor pereskednek stb.) 4. És akik csak azért, mert mások is (9gag-en pl. rengeteg buta Apple-utáló poszt van, olyanok, amiket más cégek is megcsináltak, de az nem gáz (csak példaképpen: iPad mini, mert ugyanaz, mint a 10"-os iPad csak kisebb, meg az iPhone 5, hogy milyen hosszú a képernyője, pedig sok cégnek van 7 és 10 incses tabjuk, és a képernyőarány meg egy S3-nak ugyanakkora) )
2012. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
A készülékkel semmi gond, jól használható, meggyőző cucc. Akinek tetszik, vegye-vigye. A közröhejt az intelligens ifon tulajok okozzák, akik szerint az egész világ irigykedik rájuk és ezért az irigyek habzó szájjal útálják az almát :) Ahogy itt is láthatjuk feljebb :))
2012. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor lehetséges, hogy veszek egyet, mert a régi iPhone 3g-m, már 4 éves ( lassan 5 ) és lassúvá vált mostanra. 80 ezer Forinttért tudnám, ugyanabban a csomagban megvásárolni. Ennyiért megérné? Most Ikon LTE 400 a neve 89990Ft, de kb 10 ezer Ft-nyi platina vagy arany pontom van és így 80 ezerre jönne ki.
2012. dec. 12. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ennyiért szinte ajándék. Ennyiért én is simán megvenném csak nekem vállalati flottám van és arra semmi kedvezmény nincs.
2012. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megveszem és köszönöm az összes választ végül is pozitívnak ítélem meg azt amit írtatok a telefonról és pluszba még a teszteket is alapul veszem, nem fogok csalódni azt hiszem ( remélem pontosabban )
2012. dec. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!