Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon mit jelent, ha a...

Androidon mit jelent, ha a wifi icon kék vagy szürke?

Figyelt kérdés

Próbáltam rákeresni, de legtöbb helyen valami google szerverhez kapcsolódást említenek, meg valami data dolgot, hogy van-e vagy nincs, máshol meg a nethez kapcsolódást, de nem értem.

Köszi!



2012. dec. 13. 09:33
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Én nem olvastam utána, de egyértelműen látszik a wifinél is és a mobilnetnél is. Bekapcsolod, fehér a térerőjel + a netjel is, majd elkezd működni a net és rá pár másodperc múlva (amikor stabil lesz?) kék lesz mindkettő.

a színváltás előtt is megy a net, de nem az igazi még..

2012. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Legutóbb direkt figyeltem. Amikor még szürke volt, akkor is működött már a net. Szóval lehet, valami olyasmi, amit írtál. :)

2012. dec. 14. 09:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Most legutóbb viszont nem ment, pl. a Google kereső behalt. Lehet, hogy tényleg a gugli szerverhez japcsolódást jelenti a kék? :o
2012. dec. 15. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!