Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan változtathatom meg a...

Juli90 kérdése:

Hogyan változtathatom meg a telefonomban a saját számot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jó ideje ez a gondom mindegyik telefonnal.Most egy samsung s advancem van és párom telefonszámát rakja ki saját számnak ez a telefon is :/

Az smsnél is azt írja, hogy Én, mintha magamnak írogatnék.

Valaki tud segíteni? :(

Előre is köszi!!!


2012. dec. 13. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, hogy legalább nem egy idegen pasi számát rakja ki...egyébként ilyen nincs ...
2012. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Golan Trevize ***** válasza:
a telefonkönyvben kellene javítani a rossz bejegyzéseket...
2012. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát az érdekes lenne... :D

Próbáltam már telefonkönyvben de kirakta másik számnak és ugyan az maradt :/

2012. dec. 13. 18:41
 4/15 A kérdező kommentje:
A telefon névjegyében is a saját számnál az övét írja ki és ott nem enged semmit se szerkeszteni.
2012. dec. 13. 18:55
 5/15 Golan Trevize ***** válasza:

Nézd át, hogy melyik névjegyzékeket használja.

Nézd át, hogy melyik névjegyzékek nem kellenek, és kapcsold ki azokat. Valahonnan szinkronizálja ezt a számot (pl: FaceBook).

Lépj be azzal a Google-ös accountoddal, amit a telefonon használsz, egy számítógépen a gmail-re, bal oldalod a piros Gmail-re kattints, válaszd ki, hogy Contacs, és ott is nézz át mindent.

2012. dec. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát, megnéztem face-n és ott a sajátom van a címtárban pedig semmi olyan beállítást nem találtam :(

2012. dec. 15. 08:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor ez már egy örök és megbonthatatlan kapcsolat marad.

Esetleg éjjelre nem rakjátok túl közel a két készüléket egymáshoz?

2012. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az lenne a gond :)

Lehet majd még egyszer megpróbálom a szervizeseket.Pedig ebbe a telóba se volt sose az ő sim kártyája és már az előzőnél is ez volt.Kivéve, hogy az sms-ekhez nem azt írta, hogy "Én", hanem rendesen az ő nevét.

2012. dec. 17. 12:13
 9/15 anonim ***** válasza:

"Az smsnél is azt írja, hogy Én, mintha magamnak írogatnék."


Kedves kérdező! Akkor ez nem a saját szám küldésénél fordul elő, hanem az sms szöveges küldésénél. Ez egy előre beállítható formula, amit meg tud csinálni bárki, akinek a kezébe kerül 5 percre a telefonod. Gondolkozz, hogy ki lehet az?

2012. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Julis!

Téged kábítanak...

2012. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!