Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan változtathatom meg a...

Juli90 kérdése:

Hogyan változtathatom meg a telefonomban a saját számot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jó ideje ez a gondom mindegyik telefonnal.Most egy samsung s advancem van és párom telefonszámát rakja ki saját számnak ez a telefon is :/

Az smsnél is azt írja, hogy Én, mintha magamnak írogatnék.

Valaki tud segíteni? :(

Előre is köszi!!!


2012. dec. 13. 10:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát ha sms belállítás lenne láttam volna és mint írtam akkor a telefon adatoknál nem az ő számát írná.A másik, hogy teljes mértékben megbízom a páromban, nem kell hülyeségeket írni...

Mivel kábítanak?? :D

2012. dec. 19. 06:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak nem elhiszed, hogy a telefonod érzékeli, hogy ki a párod, és átáll az ő hívószámára? És kétszer is?

De lehet, a szerelem teszi.

2012. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: a párod telefonja meg a te számodat írja ki, amikor küld sms-t?
2012. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Vagy lehet a telefonom is szereti :D

Az övé nem csak az enyém.Nem tudom, hogy hogy lehet ez.Végülis legalább nem xy száma.Majd valamikor azért rákérdezek még a szervízben és megírom, ha sikerült valamit alkotni.

2012. dec. 21. 01:08
 15/15 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van...próbálok megoldást keresni én is..Nem tudom, Neked sikerült-e már megoldást találni?
2013. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!