Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes felrakni az android...

Érdemes felrakni az android 4. 0-át a sony xperia go telefonra?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elérhető rá akkor mindenképpen érdemes , sokkal jobban használható mint a régebbi verziók
2012. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
felraktam, és sokkal lassabb minden. élvezhetetlen az egész... :(
2012. dec. 13. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
a gyári beállításokat visszaállítottad frissités előtt ? ha ezt elmulasztottad akkor hibásan működhet a telefon
2012. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én U ra tettem fel, nekem is lassú volt, de aztán felgyorsult. Lehet a tieden is így lesz.
2012. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vissza állítottam a gyári beállításokat, de ugyan olyan, azóta már vissza raktam a régit
2012. dec. 15. 10:55
 6/7 anonim válasza:
Tudsz küldeni valami leírást, ami alapján visszatetted a régit? Én is hányok az ICS-től...
2013. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Flashtool. Leírást meg romot találsz a neten. Egyébként mi bajod az ICS-vel? Tiszta telepítés volt, vagy csak frissítettél?
2013. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!