Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? Huawei ascend y200-at vagy Alcatel ot985-öt (Telenor ot c)

Figyelt kérdés
Mind a kettő ugyanannyiba kerül. Az alcatel kamerája jobb van vaku és előlapi is van. Huawei-en pedig a kamera.... Vaku nincs rajta és előlap sincs. Jobb viszont a proci armv7 és ramja is több (Flash támogatás jól jönne, v6-ra tudtok valamit?). Köszi a segítséget. Másik telefon egyáltalán nem jöhet szóba. Csak e közül a kettő közül tudok választani.

2012. dec. 13. 13:33
 1/4 anonim válasza:
Nekem One Touch c van és meg vagyok vele elégedve a huawit nem ismerem de galaxy y és minihez képest a c ezerszer jobb asphalt 5 simán fut rajta
2012. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Kezdek én is arra hajlani.
2012. dec. 13. 20:11
 3/4 anonim válasza:
Nekem Huawei -em van. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve! Az összes játékot amit eddig rátelepítettem az elindult és nem szaggatott, internet egyszerű, gyors, widgetek is tetszenek. Szóval szerintem nagyon jó telefon főleg az árához képest! (Nem hiszem hogy csak szerintem ilyen jó telefon hisz első androidos telefonom hanem sok tapasztaltabb ember szerint is)
2012. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem Telenor ot C van.Teljesen megvagyok elègedva. Olcsó és jó.
2012. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!