Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy y készülékemet...

Valahogy kérdése:

Samsung galaxy y készülékemet rootoltam és rootolás után nem kapcsol be mi ilyenkor a teendő? (több lent)

Figyelt kérdés
be kapcsol ki írja,hogy Samsung Galaxy Y de utána el sötétül meg nyomtam a on/off+volume down+középső gomb és azt írja.hogy downloading. Rendbe jön? Ha nem mi csináljak? még a számítógép se ismeri fel.

2012. dec. 13. 17:05
 1/2 LordMe válasza:
ha van még rá garancia akkor vedd ki az SD kártyát( fontos) és valószínűleg újratelepítik az Androidot a belső memória el fog veszni
2012. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy olvastam hogy a volume Fel gombot kell nyomni a többivel, lehet az a gond mert a lefelé gombot nyomtad. Lehet tévedek de így olvastam
2013. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!