Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Telefont szeretnék venni. Lényeges az, hogy karcálló üvege legyen, lehetőleg valamilyen szinten ütés és porálló. Mindenféleképpen érintőképernyős. Néztem pár fajtát.

Samsung galaxy S Advance

Samsung galaxy S 2

Sony Xperia Miro

Sony Xperia J

Sony Xperia U

Sony Xperia P

Legyetek szívesek segítsetek. A telefonokat 2 kategóriára bontottam, mert nem tudom még, hogy mennyit szánjak rá. Vannak az 50-60 ezresek és a 80-100 ezresek. Kérlek ezek szerint mondjatok véleményt.



2012. dec. 13. 17:23
 1/5 anonim válasza:

Én ezek közül xperia p-t veném,nekem is az van és csak dicsérni tudom. És függetlenül meglehet már rendelni 65-70 ezerért is!


Viszont ha strapabíró telefont akarsz akkor Xperia Go.

2012. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a P-t választanám(mellesleg nekem is az van). Igazán megéri, alumíniumvázas, tehát strapabíró, whtemagic technika van rajta - ami nem semmi, jó a zenelejátszása, netezés is rendben, ahogy a képek és videók is. Minden a helyén. Egy probléma: nem lehet bővíteni, DE nekem van rajta 8 könyv, 80 zeneszám és vagy 200 kép, 5 játék és most ment le csak 2 GB. Szóval szerintem ez nem is nagy probléma, csak felfújják.
2012. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2012. dec. 15. 15:21
 4/5 A kérdező kommentje:

A kör leszűkült 2 telefonra.

A Samsung galaxy S Advance-ra

és a Sony Xperia P-re

Az áruk kb. hasonló. Az lenne még a kérdésem, hogy a Sonynak a képernyője az karcálló? Mert a Samsungnak Gorilla üvege van ami az. Lényeges lenne a karcállóság.

Köszönöm.

2012. dec. 16. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
mind nagyrakás szar
2013. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!