Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Androidos okostelefont szeretnék, amin jól lehet netezni, játszani, telefonálni, és smsezni.Jó lenne, ha normálisan tudná futtatni a programokat is. Árkategóriában 25 ezer alatt kéne hogy legyen.Eddig a Samsung Galaxy Y-t akartam, de arra a telefonra nagyon sok negatívumot olvastam. Nem értek az ilyenekhez, szóval ezért kérem a segítségeteket. Külső nem számít, de azért jó lenne, ha nem lenne annyira fiús

2012. dec. 10. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért sajnos csak hazsnáltan kapol elfogadható telefont.független kell vagy szolgáltatótol akarod venni ?
2012. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
telenoros vagyok.
2012. dec. 10. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
25e-ért csak előfizetéssel kapsz elfogadható telót vagy használtan.Hardveraprón viszonylag elfogadható áron kaphatsz használtan telót és megbízhatóbb ilyen téren mint pl.a vatera és társai.Telenornál esetleg az Xperia Tipo ami ebben az árban ha megtudnád szerezni mást nem nagyon érdemes.
2012. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!