Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 vagy Samsung...

Nokia Lumia 920 vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés
16 éves lánynak!

2012. dec. 13. 20:26
 1/10 Furjadék* ***** válasza:

Ha a 16éves lány szoftverfejlesztő Androidra/Windows Phone-ra, akkor azt, amire éppen az alkalmazásokat írja, egyébként meg nemkell 150+et költeni telefonra, amit úgyis elhagy/összetör/ellopják/ki sem használja.

De ha választni kell, akkor tegye meg Ő, a lányok nagyon válogatósak a telefon kinézetére

2012. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lumia 920.Már csak azért is mert csajos színekben is kapható,meg a Facebook a legjobban megoldott a WP-n,egyszerübb is használni a WP-t.Itt egy videó,csempék is csajossá tehetők: http://www.youtube.com/watch?v=ad47KCnaCT8 itt még egy: http://www.youtube.com/watch?v=ad47KCnaCT8 Szerintem csajosabbá tehető,mint egy S3,és egyszerübb is használni a Windows Phone8-at,mint az Androidot ami a Samun van.Nagyon jó rendszer a WP8,na meg a Nokia nem tejfölös pohár műanyagból van összerakva,mint a Samu.
2012. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Az ígen! o_O 16 éves lány? Ez nem valami jó nevelési módszer. A következő ajándék mi lesz, egy mercedes g clas?

Egyébként szerintem a lumia. Már csak azért is, mert egy 16 évesnek lesz. A lumia nehezen törik, könnyen kezelhető, nem fog soha lefagyni, ami az androidról nem mondható el.

2012. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jajj "Nevelési módszer" hagyjuk már,kitérdekel?lehet ez az elsö komolyabb ajándéka.vagy elöfizetéssel is meg lehet ám venni negyedannyiért(szerintetek az iphone birkák hogy veszik meg a negyedmiliós telefont a semmiért..)meg amugy sincsen közünk kit mit vesz kinek.

de ebben az esetben lumia 920at kellene..szebb,a legjobb mobilkamera,és ezer más dolog.

2012. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az aki azt írja hogy úgy is elhagyná , eléggé bajos lehet a fickó , semmit nem tudunk a kérdezőről , azt a szülei tudják hogy rábízhatnak-é egy ilyen csúcs felső kategóriás telefont vagy nem . És ha telik nekik erre , akkor nem kell irigykedni hogy neked nem lehetett ilyen , vagy te nem tudsz venni a gyerekednek , mert abban van valami hogy ugyan annyira tudja kihasználni a Lumia 920-at egy gyerek mind egy Lumia 620-at . És szerintem a Lumia 920 egy lánynak azért is jobb mert nagyon jó a kamerája , sokkal jobb mind a Galaxi S3-nak , ha jó kedved van egy kicsi pénzért átvarázsolhatod a telefonod akár egy másik színbe is , és a windows stabílabb , nem lesz annyi gond vele mind az S3-al , és ha pl. t0nkre megy egy 10 év múlva teljesen , akkor is az alkalmazások amiket letöltöttél a Microsoft fiókban megmaradnak . A Nokiában annyi a rossz hogy kicsit nehéz mivel a lehető legjobban lett összeszerelve , és az alkatrészeket se csinálták inkább 5 FT. s műanyagból a könnyűség érdekében .
2012. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tény:

Egy gyerek minél többet kap, idővel annál többet akar.

2012. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze,ez a jó fajta magyar irigység,hogy minek az neked.Ha megteheti miért ne venne csúcs telefont.Legalább 2 év múlva is teljesen használható lesz,és nem avul el olyan gyorsan.Igen nehezebb az átlagnál a 920,főleg a minőségibb anyaghasználat,na meg a kamera hardware-esen is "meg van csinálva",na meg a vezeték nélküli töltés réztekercse miatt.(vezeték nélküli töltő nem alap tartozék,külön megvehető)Itt egy videó a belsejéről,érdemes megnézni,nagyon jól meg van csinálva: [link]
2012. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Lumia! Nekem is az van, tökéletesen működik, soha nem fagy le! egyszerű és élvezet kezelni. Tökéletes. Én nagyon bírom :-)

a galaxy nekem amúgy se jön be...meg úgy alapból az android se.

20/F

2013. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nokia lumia 920.
2013. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!