Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 46ezerért Alcatel OT995...

46ezerért Alcatel OT995 megéri még?

Figyelt kérdés
Első sorban SGSAdvance volt a jelölte (60ért) de talán az sok a pénztárcámnak és ez lenne az alternatíva, Samsung előtt ezzel szemeztem. Magentánál lenne és megvárnám adventi kalendárium véget, hátha bedobják még Advancét, de ha nem, megéri még ez az Alcatel?

2012. dec. 13. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Alcatelt nem nemérné meg annyiért, gagyi anyag felhasználás, alacsony teljesítmény
2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit az első leírt pont nem igaz az OT-995-re...

Jó, műanyagból van, de ez az egyetlen olyan telefon..

A hardver egy tavalyi középkategória kb.

2012. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De nem* ez az egyetlen műanyag telefon.

Én multkor láttam egyet alig használt állapotban 30-ezerért.. Ennyiért szeritnem nagyon jó vétel.

De nézz utána a ZTE Blade III-nak. Kb ugyanettel a hardverrel, és a Telenornál kártyásan most kicsivel 30ezer forint alatt hozzájuthatsz.

2012. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. dec. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!