Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note II vagy...

Samsung Galaxy Note II vagy Sony Xperia T?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2012. dec. 13. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
note 2
2012. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha a képernyő mérete számít akkor Note.

Ha a teló minősége akkor T.

2012. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Galaxy S3 inkább. Amúgy Note 2.
2012. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Xperia T


Sony telefonokban eddig nem csalódtam. ráadásul nagy a kijelzője, de még pont egy határon belül.

2012. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha egy használhatatlanul nagy telefon kell, akkor note2, minden másért a t.
2012. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a kerdesre adott valaszok engem is erdekelnek. miert mondjatok hogy ha kijelzo akkor NII ha meg minoseg akkor T. En elolvastam mindkettorol a fellelheto osszes cikket, es a NoteII-rol nagyon jokat irnak. Indokolni is tudnatok hogy miert epp a preferalt telefon mellett alltok?
2012. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 P.Mano válasza:
Én is épp telefon vásárlás előtt állok. Én eddig se telefonokat favorizáltam, de most körbenéztem és a mostani csúcs a T nem fogott meg. Szerintem amit bele raktak a telefonba azért túl nagy árat kérnek. A note 2 viszont nagyon el van találva, árával nem lehet gond mert majdnem a legerősebb config van benne, padfon2 ami a teszteken jobb, de azt még nem lehet kapni és árban is sokkal drágább. Nekem X10 esem volt és engem zavart, hogy netezni nem olyan kényelmes azon a kijelzőn, nekem kifejezetten tetszik, hogy nagyobb a kijelzője, jobb vele netezni, olvasni, filmet nézni, játszani. A nagyságnak igaz megvannak a hátrányai is. El kell dönteni miből engedünk. Az aksija is sokkal többet bír mint a T-é. A note2 vel 2 napot is elmászkálsz, míg a T nap végén feladja. Még van egy nagy előnye az S-pen, amivel rengeteg jó funkció van,+ osztható képernyő. Szerintem sokkal több + van a Note 2 mellet, mint a T mellet. Mind a kettő jó választás, de én a Note 2-t vállasztanám.
2012. dec. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6

Érvein a T mellett:

-Sokkal emberibb méret.

-Jobb minőségű, mint a Note 2.

-Bár 2 magos, a Tegra 3 4 magos szintjét hozza. (Tudom, a Note 2 ben Exynos 4412 van) És manapság még nincs ami kihasználná a 4 magot.

-A Sony jobban optimalizálja a szoftvereit.

-Ezek a bizonyos szoftverek valahogy egységesebbek is.

2012. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

...De ezen hogy lehet gondolkozni?

Samsung a király Fényévekkel jobb az iPhone 5-nél is a note 2, a Sony hol van emelett???:)

Mennyél be egy üzletbe.

Fogj a kezedbe egy Note 2-t, ha nem túl nagy neked, akkor ez a te telefonod!

2012. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Xperia T-nek pont jó a mérete szerintem, és semmivel nem rosszabb mint a note 2, csak belefér a kezedbe :DD

Ha neked számít hogy jó nagy téglafónod legyen, akkor vedd inkább a note 2-t.

szerintem egyikben sem fogsz csalódni :)

2012. dec. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!