Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S-en a Vice City...

Marcus fenix kérdése:

Sony Xperia S-en a Vice City egy autóba beszállás után olyan kegyetlenül lefagy, hogy vagy negyed óráig mutatja a játékot megfagyva, aztán újraindul maga a telefon. Mi ez?

Figyelt kérdés
Fura, mert kommentek között olvasom, hogy feleekkora teljesítményű telefonok hibátlanul viszik. Valakinek ötlet?

2012. dec. 13. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van, nekem is lefagy, aza baja hogy nem bírja a telefonod bár ezegy elég jó teló szóval nem értem az egészet, bár van jobb is de egy játéknak ilyen telefonon kéne müködnie :) és igen én is láttam hogy úgymond "szar" telefonok bírják de lehet azért mert nekem 4.0.4 Androidom van:(
2012. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 L4Fleur ***** válasza:
Én már letölteni se tudom, mert nem kompatibilis. Nekem is Xperia S.
2012. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 göncöl bala válasza:
lyen problémába szenvedek én is lehet tudni vmit hogy lesz e rá gta vice city
2012. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 J0E válasza:

szerintem itt,az a probléma hogy gyenge a procija.

a baratomnak is S-e van.Szoval ratettük a mi is a GTA VC és fél perc utan leégett.

úgyhogy a fagyas még a jobbik eset.

2013. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!