Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki sikeresen...

Rendelt már valaki sikeresen azolcsosag.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek rólla, tényleg ilyen olcsó minden vagy csak átverés?

2012. dec. 14. 19:27
 1/4 tökmindeggy válasza:

Azért ien olcsók mert gagyi utánzatok!


amúgy ugyanien oldal a [link] is nem éri meg semmit venni ien helyekről!

2012. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nehogy vegyél ilyen telefonokat.
2012. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szt Tom válasza:
Sajnos nem tudom a telefont véleményezni mert a mai napig nem kaptam meg, több mint két hónapja megrendeltem , 2013 .07.24. én többször is próbáltam éredklődni a az olcsóság információs tel.vonalán ott adtak egy másik tel.számot ,de másik számon sem tudtak érdemleges választ adni a Postán próbáltam érdeklődni de ott azt mondták a telefont nem vehetem át mert nem én vagyok a címzett , de már egy hónapja itt van Magyarországon .... vám kezelés alatt... de nem megy senki a csomagért . Hívtam ismét azOlcsóság infó vonalát ahol elmondtam hogy miért nem veszik már át a csomagot?????????? /két hete volt ez / azt mondták hogy intézkednek .... tegnap megint Hívtak a Postától hogy 30 nap után visszaküldik /Szingapurba/ a csomagot mert senki nem megy érte. Valoszinűleg a Vámnál nem fogadták el a 40dolláros árat de az olcsóság nem vállalta a felelőséget . Inkább nem mentek el a csomagért... elmentek Nyaralni ... Hétfő óta nem lehet elérni őket .. se pénz se telefon
2013. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon nagy átverés az oldal! Én is így jártam mint az előző válaszoló! Csak nekem megjött a teló csak elküldtem szervízbe mert szoftverhibás volt gyári visszaállítás után, és elvileg szervizben van de már több mint fél éve nem jött vissza! Én is érdeklődtem hogy mi lehet vele. Az akinél volt a telefon beszéltem vele és azt mondta hogy őt kirugták. És akkor megadott egy másik telszámot hogy hívjam mert ő foglalkozik most a telefonommal! Felhívtam és azt mondta hogy szoftverre vár! Legszívesebben felrobbantanám őket! Minden szavuk hazugság! Nem szabad hinni nekik!
2014. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!