Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pontosan mi az a root és...

Renato-n kérdése:

Pontosan mi az a root és van-e köze a játékokhoz?

Figyelt kérdés
Nagyjából tudom mi az a root,hogy a gyári alkalmazásokat is letörölhetem meg stb. de én arra vagyok kíváncsi hogy a játékokhoz van köze?Mondjuk vannak most ezek a jó játékok android-ra pl.:N.O.V.A 3,NFS Most Wanted,Riptide Gp ilyesmik és ugye ezek a csúcskategóriás telefonokra lettek kitalálva de láttam youtube-on hogy sony ericsson xperia x 10 mini pro-n is mennek (nekem is ilyen van) tehát azon azért ment mert ki volt rootolva?Illetve azt is láttam,szintén youtube-on,hogy rárakták valahogy a 4.1-es Ice cream sandwich operációs rendszert,ahoz is root kell?A válaszokat előre is köszönöm :)

2012. dec. 14. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rootolod a telót lehet húzni a procit meg tehetsz fel rá romokat stb. ezekkel kell cseszekedni :) google a barátod.
2012. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzés képpen az android 4.0 ice cream sandwich, a 4.1 jelly bean.
2012. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos X10 mini pro volt, és nem Xperia mini pro?Mert nem ugyanaz.

Mellesleg ezeknek a játékoknak létezik tört változata is gyengébb hardverre...

2012. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen http://www.youtube.com/watch?v=NPdcTd1A_7o itt van rajta a 4.1, http://www.youtube.com/watch?v=tCIlytp5L_c és ezek mind olyan játékok ami az enyémen jelen pillanatba nem indul el (nincs rootolva),tehát köze van a roothoz?
2012. dec. 15. 03:36
 5/7 anonim ***** válasza:
A rootolás azt jelenti, hogy rendszergazdai jogokkal bíró felhasználóvá válasz a telefonon. Köze nem sok van a játékokhoz.
2012. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most látom kiírja hogy melyik játékkal kompatibil illetve nem kompatibilis a telefonom,ezekkel épp nem.Tehát ha rootolom az nem fog megváltozni,ugyanúgy nem lesz vele kompatibilis?
2012. dec. 16. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Vajon miért írtam, hogy a neten léteznek az adott játékokból tört változatok, gyengébb hardverre optimalizálva?!Azok majd kompatibilisek lesznek, de simán a roottal így is csszheted, mert a cpu órajelfrekvencia emeléséhez majd OC kernelt is flashelni kell, ugyanis root után egyelőre csak lefelé tudsz az amúgy sem magas frekvenciából szabályozni.Így még ha rootolsz is, sem feltétlen biztos, hogy el fognak futni az általad látott játékok, mert gondolom azok a telefonok már a hardveres teljesítményük abszolút csúcsán üzemelnek.
2012. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!